ÖVRIGT / Diverse / Målarstege 14624035
nr 1462 4035
Målarstege
höjd: 120 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:54:55
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr